Hoolekogu

 

NR NIMI RÜHM  E-POSTIAADRESS
1 Barbi Valdmann Tuulepai rühma esindaja, hoolekogu juhataja bvaldmann@gmail.com
2 Senni Vechterstein Tähepai rühma esindaja senni87@hotmail.com
3 Terje Helbma Vihmapai rühma esindaja terje.helbma@gmail.com
4 Kaisa Soolo Pilvepai rühma esindaja kaisasoolo@gmail.com
5 Aira Tahur Päikesepai rühma esindaja airatyrk@hot.ee
6 Karmen Zarovski Vikerkaarepai rühma esindaja carmenca6@hotmail.com
7 Sanne Kruusement Päevalill rühma esindaja sannevalb@hot.ee
8 Anneli Püvi Sinilill rühma esindaja annelipyvi@gmail.com
9 Angelika Lind Rukkilill rühma esindaja angelikalind8@gmail.com
10 Anneli Jakimainen Saialill rühma esindaja annelityrk@hot.ee
11 Estelle Peetri Võilill rühma esindaja estellepeetri@gmail.com
Jaanika Lipitski jaanikalipitski@gmail.com
12 Jane Kõnno Kaeralille rühma esindaja suvisted@gmail.com
12 Kairi Tõnise Kullapai maja õpetajate esindaja kairi.tonise@pailasteaed.ee
13 Ulvi Ruus Lillepai maja õpetajate esindaja ulvi.ruus@pailasteaed.ee

 

Hoolekogu koosoleku protokoll 23.02.2021 avaneb siit

Hoolekogu koosoleku protokoll 31.05.2021 avaneb siit