LASTEAED ASUB: Kastani 6, PAIDE  72718
 
DIREKTOR: Ele Enn
6988 921/ 5512 515   direktor@pailasteaed.ee
 
Õppealajuhataja:    Sirje Kroonsaare
6988 922 /58376309 oppejuht@pailasteaed.ee
Tervishoiutöötaja: Karit Koller E ja T Lillepais, K, N, R Kullapais
tervis@pailasteaed.ee
Logopeed: Virve Vilipõld   E ja T Kullapais, K ja N Lillepais
Kastani 6 telefon: 6988 920, virve.vilipold@pailasteaed.ee
Psühholoog: Ester Marjapuu  
tel.56812424; psyhholoog@pstk.ee; 
 
KULLAPAI maja (Kastani 6) rühmad
 
Liikumis- ja ujumisõpetaja: Eva Uibopuu eva.uibopuu@pailasteaed.ee 
Ujumisõpetaja Tuulepail ja õhtusel ujumisel: Jaana Hussar jaana.hussar@pailasteaed.ee
Muusikaõpetaja: Pille Paal  pille.paal@pailasteaed.ee
 
Pilvepai rühm       pilvepai@gmail.com;  mob:56140047
õpetajad: Airi Jakobson-Männik ja Aili Sagor aili.sagor@pailasteaed.ee
 
Vikerkaarepai rühm mob: 54571784
merike.nurges@pailasteaed.ee; irma.olonen@pailasteaed.ee;    
 
Vihmapai rühm    vihmapai@gmail.com  mob: 56394964
õpetajad: Ülli Müller ja Kairi Tõnise
 
Tuulepai rühm   mob: 53827790
 helbemalle.pall@pailasteaed.eetriin.korvek@pailasteaed.ee;

Tähepai rühm    krista.magi@pailasteaed.eegrisly.kuuskleer@pailasteaed.ee

 
Päikesepai rühm moonika.vene@pailasteaed.eeirina.grazer@pailasteaed.ee;
Irina Grazer - 56871678, Moonika Vene - 55592996
 
LILLEPAI maja (Tallinna 49) rühmad  
 
Liikumis- ja ujumisõpetaja: Jaana Hussar jaana.hussar@pailasteaed.ee
Muusikaõpetaja:   Maive Loorits  maive.loorits@pailasteaed.ee
 
Saialille rühm     ingrid.hinrikus@pailasteaed.ee;
Ingrid Hinrikus - 56156542; Anu Laurson - 5299466
 
Rukkilille rühm     mob:56047609 
aino.rao@pailasteaed.eeehta.miaste@pailasteaed.ee;   
 
Päevalille rühm  mob: 58910255
ulvi.ruus@pailasteaed.eetiina.roosvee@pailasteaed.ee
 
Võilille rühm   rühma FB 
vaike.usar@pailasteaed.ee;    silva.nurmik@pailasteaed.ee; 
Vaike  Usar  56501370; Merje Kerk  53058138;  Silva Nurmik  56916493

Sinilille rühm Eva Lindermann ja Jane Sihvart jane.sihvart@pailasteaed.ee 

Lasteaia arvetega seotud küsimustes saate vastuseid tel 3838 647   

Majandusküsimustega tegeleb SA Paide Haldus (Andmed siit)
Urmo Enn urmo.enn@paide.ee
 
Lasteaia pidaja: Paide Linnavalitsus
Järelvalve teostaja: Järva Maavalitsus

 

print