LASTEAED ASUB: Kastani 6, PAIDE  72718
DIREKTOR: Karit Koller
6988 921/ 5512 515   direktor@pailasteaed.ee
 
Õppealajuhataja:    Sirje Kroonsaare
6988 922 /58376309 oppejuht@pailasteaed.ee
Tervishoiutöötaja: Karit Koller E ja T Lillepais, K, N, R Kullapais
tervis@pailasteaed.ee
Logopeed: Virve Vilipõld   E ja T Kullapais, K ja N Lillepais
Kastani 6 telefon: 6988 920, virve.vilipold@pailasteaed.ee
Psühholoog: Ester Marjapuu  
tel.56812424; psyhholoog@pstk.ee; 
 
KULLAPAI maja (Kastani 6) rühmad
 
Liikumis- ja ujumisõpetaja: Eva Uibopuu eva.uibopuu@pailasteaed.ee 
Ujumisõpetaja Vihmapail: Karin Ruugla karin.ruugla@pailasteaed.ee
Muusikaõpetaja: Pille Paal  pille.paal@pailasteaed.ee
 
Pilvepai rühm        pilvepai@gmail.com;  mob:56140047
õpetajad: Airi Jakobson-Männik ja Aili Sagor aili.sagor@pailasteaed.ee
 
Vikerkaarepai rühm mob: 54571784
 
Vihmapai rühm     vihmapai@gmail.com  mob: 56394964
õpetajad: Ülli Müller ja Kairi Tõnise
 
Tuulepai rühm   mob: 53827790
 
 
Irina Grazer - 56871678, Moonika Vene - 55592996
 
LILLEPAI maja (Tallinna 49) rühmad  
 
Liikumis- ja ujumisõpetaja: Karin Ruugla   karin.ruugla@pailasteaed.ee
Muusikaõpetaja:   Maive Loorits  maive.loorits@pailasteaed.ee
 
Saialille rühm    elo.urb@pailasteaed.ee 
Elo Urb 56691219; Anu Laurson - 5299466
 
Rukkilille rühm     mob:56047609 
 
Päevalille rühm  mob: 58910255
 
Võilille rühm   rühma FB 
Egle Piirmaa 56628048; Silva Nurmik  56916493; Merje Kerk  53058138; 
 
Sinilille rühm Eva Lindermann ja Jane Sihvart 
 
Kaeralille rühm: Rüma mob: 55 922 260 

Lasteaia arvetega seotud küsimustes saate vastuseid tel 3838 647   

 

 

 

Majandusküsimustega tegeleb SA Paide Haldus (Andmed siit)
Urmo Enn  urmo.enn@paide.ee
 
Lasteaia pidaja: Paide Linnavalitsus
 

 

print