LASTEAED ASUB: Kastani 6, PAIDE  72718
DIREKTOR: Karit Koller
6988 921/ 5512 515   direktor@pailasteaed.ee 
Õppealajuhataja: Sirje Kroonsaare
6988 922 /58376309 oppejuht@pailasteaed.ee
Tervisetöötaja: Jane Reiljan-Rajasaar
E ja K Lillepais, T, N ja R Kullapais
53436104 tervis@pailasteaed.ee
Eripedagoog: Kadri Hansman E, T ja K Lillepais, N ja R Kullapais 
Kastani 6 telefon: 6988 920 kadri.hansman@pailasteaed.ee 
Logopeed: Virve Vilipõld   E ja T Kullapais, K ja N Lillepais
Kastani 6 telefon: 6988 920, virve.vilipold@pailasteaed.ee
Mänguterapeut: Helen Schvede E ja N Lillepais, K Kullapais
56499448  terapeut@pailasteaed.ee
Psühholoog:
 
KULLAPAI maja (Kastani 6) rühmad
 
Liikumis- ja ujumisõpetaja:  Katrin Särkinen katrin.sarkinen@pailasteaed.ee
Ujumisõpetaja Pilvepail: Airi Jakobson-Männik airi.jakobsonmannik@pailasteaed.ee
Muusikaõpetaja: Pille Paal  pille.paal@pailasteaed.ee
 
Pilvepai rühm        pilvepai@gmail.com;  mob:57842902
 
Vikerkaarepai rühm mob: 54571784
 
Vihmapai rühm     vihmapai@gmail.com  mob: 56394964
õpetajad: Ülli Müller ja Kairi Tõnise
 
Tuulepai rühm   mob: 53827790
 
 
Irina Grazer - 56871678, Moonika Vene - 55592996
 
LILLEPAI maja (Tallinna 49) rühmad  
 
Liikumis- ja ujumisõpetaja: Airi Jakobson-Männik airi.jakobsonmannik@pailasteaed.ee
Muusikaõpetaja:   Maive Loorits  maive.loorits@pailasteaed.ee
 
Saialille rühm    elo.urb@pailasteaed.ee 
Elo Urb 56691219; Anu Laurson - 5299466
 
Rukkilille rühm     mob:56047609  
 
Päevalille rühm  mob: 58910255
 
Võilille rühm   rühma FB 
Egle Piirmaa 56628048; Silva Nurmik  56916493; Merje Kerk  53058138; 
 
Sinilille rühm Eva Lindermann ja Jane Sihvart 
 
Kaeralille rühm: Rühma mob: 55 922 260 

Lasteaia arvetega seotud küsimustes saate vastuseid tel 3838 647   

Majandusküsimustega tegeleb SA Paide Haldus

Lasteaia pidaja: Paide Linnavalitsus
 

 

print