LASTEAED ASUB: Kastani 6, PAIDE  72718
DIREKTOR: Ele Enn   5512 515   direktor@pailasteaed.ee 
Kastani 6 telefon: 6988 921  
Õppealajuhataja: Sirje Kroonsaare 58376309
Kastani 6 telefon: 6988 922     oppejuht@pailasteaed.ee
Õppealajuhataja Lillepai majas: Airi Jakobson-Männik
55581527           airi.jakobsonmannik@pailasteaed.ee
Tervisetöötaja: Mariana Väärtnõu 
K, R Lillepais ja E, T, N Kullapais
tervis@pailasteaed.ee
Eripedagoog: Madli Ainjärv
N, R Kullapais ja E, T, K Lillepais
Kastani 6 telefoni 698 920 võtab vastu 13.00-14.30, eripedagoog@pailasteaed.ee 
Logopeed: Virve Vilipõld  
E ja T Kullapais, K ja N Lillepais
Kastani 6 telefoni 6988 920 võtab vastu 13.00-14.30,  virve.vilipold@pailasteaed.ee
Mänguterapeut: Helen Schvede
E, T Lillepais
56499448  terapeut@pailasteaed.ee
 
KULLAPAI maja (Kastani 6) rühmad
 
Liikumis- ja ujumisõpetaja:  Kelly Jõesoo,
e-post: liikumine@pailasteaed.ee
Ujumisõpetaja : Eva Uibopuu kolmapäeviti
e-post: eva.uibopuu@pailasteaed.ee
Muusikaõpetaja: Maive Loorits
e-post: maive.loorits@pailasteaed.ee 
Muusika- ja rahvatantsuõpetaja: Airi Jakobson-Männik
e-post: airi.jakobsonmannik@pailasteaed.ee
 
Pilvepai rühm   tel: 6988926
ÕPETAJA: Aili Sagor,  assistent: Helena Kotsar, abi: Triin Toom
mob:57842902
aili.sagor@pailasteaed.ee; helena.kotsar@pailasteaed.ee
 
Vikerkaarepai rühm    tel: 6988925
ÕPETAJAD: Irma Olonen ja Merike Nurges, abi - Janika Metsla
mob: 54571784
 
Vihmapai rühm    tel: 6988927
ÕPETAJAD: Kairi Tõnise ja Ülli Müller, abi - Egle Piirmaa
vihmapai@gmail.com  mob: 56394964
 
Tuulepai rühm   tel: 6988924
ÕPETAJAD: Triin Kõrvek ja Helbe-Malle Pall, abi - Maris Ojaste
mob: 53827790
 
Tähepai rühm    tel: 6988928
ÕPETAJAD: Krista Mägi ja Eveli Lattik, abi - Virve Kahu
 
Päikesepai rühm    tel: 6988929
ÕPETAJAD:Moonika Vene ja Irina Grazer, abi - Viivika Noodla
Irina Grazer - 56871678, Moonika Vene - 55592996
 
LILLEPAI maja (Tallinna 49) rühmad  
 
Liikumis- ja ujumisõpetaja: Mirell Malken
e-post: lillepailiikuja@pailasteaed.ee
Päevalille ja Sinilille ujumisõpetaja: Kelly Jõesoo
e-post: liikumine@pailasteaed.ee
Muusikaõpetaja:   Maive Loorits
e-post: maive.loorits@pailasteaed.ee
Muusika- ja rahvatantsuõpetaja: Airi Jakobson-Männik
e-post: airi.jakobsonmannik@pailasteaed.ee
 
Saialille rühm   tel: 583 666 94
ÕPETAJA: Silva Nurmik, assistent: Anu Laurson, abi - Elve Sirotina
silva.nurmik@pailasteaed.ee; Anu Laurson 
 
Rukkilille rühm tel: 583 664 56
ÕPETAJAD: Ehta Miaste ja Gerli Vene, abi - Heili Averson
 
Päevalille rühm  tel: 583 641 35
ÕPETAJAD: Tiina Roosvee ja Ulvi Uutar, abi - Angela Sotnik
tiina.roosvee@pailasteaed.ee, ulvi.uutar@pailasteaed.ee
 
Võilille rühm   tel: 583 590 02
ÕPETAJA: Signe Kotkas, assistent Egle Ellermaa, abi - Virge Joorits 
 
Sinilille rühm  tel: 583 680 62
ÕPETAJAD: Jane Sihvart ja Eva Lindermann, abi - Angelika Kärt, tugiisik - Gerli Koppel
 
Kaeralille rühm: tel: 583 641 25
ÕPETAJAD: Ulvi Ruus, Annika Paltsmar,   abi - Merje Kerk
ulvi.ruus@pailasteaed.ee, annika.paltsmar@pailasteaed.ee

Lasteaia arvetega seotud küsimustes saate vastuseid tel 3838 644 

Majandusküsimustega tegeleb SA Paide Haldus

Lasteaia pidaja: Paide Linnavalitsus
 

 

 

 

 

 

 

 

 

print